Завантаження документів для участі в тендерних закупівлях

Починаючи з 2015-го року участь в тендерах стала обов’язковою умовою при проведенні закупівель. Важливо зазначити, що окрім поставки певних товарів, сюди відносяться навіть і послуги. Це може бути виконання якихось будівельних робіт, прокладання дороги, тротуарів й все в цьому роді. Щоб прийняти участь в тендерних торгах, потрібно обрати однин з авторизованих майданчиків, маючих прямий зв’язок з системою Прозорро. Ви можете скористатися сервісом УУБ, для цього, потрібно перейти на сайт tender.uub.com.ua. Це досить відомий ресурс і в його надійності не може бути сумнівів.

Чи обов’язково потрібно завантажувати документи

Перед тим як подавати заявку на участь в певних державних закупівлях, важливо пам’ятати про те, що ваша кандидатура повинна відповідати певним умовам. Не секрет, що у випадку з державними закупівлями, обирається той кандидат, що може гарантувати якість виконання роботи і готовий зробити це по найбільш вигідній вартості.

Окрім суми й репутації компанії є ще один важливий критерій – це прозорість кандидата. Для того щоб обрати найбільш гідного кандидата, перевага віддається тим компаніям, що можуть продемонструвати всю документацію, стосовно самої фірми, ліцензій, сертифікатів й тому подібної інформації.

Взагалі, завантажувати документи потрібно до кожного окремого тендеру. Для того, щоб зробити цей процес більш зручним, велика кількість кандидатів на участь в тендерах завантажують всі документи в своєму особистому кабінету системи Прозорро.

Звичайно, вони не можуть зареєструватися в даній системі, тому роблять це через авторизовані майданчики. Будь-який користувач, що пройшов реєстрацію на такому майданчику, має реальну можливість завантажити всі документи один раз й в подальшому просто обирати їх для подальшої відправки замовнику.

Чи можливо виграти тендер без відправки документації

Участь в тендерних закупівлях – це досить важкий процес. Тому, в процесі вибору кандидатів на виконання певного роду послуг, особлива увага приділяється всім моментам. Навіть при наявності мінімальних помилок у відправленій заяві є ризик отримати відмову. Це означає, що будучи потенційним виконавцем, ваша пропозиція навіть не буде зареєстрована.

Тому, потрібно підходити до участі в тендерних закупівлях особливо уважно, приділяючи увагу всім моментам, навіть найменш помітним.