Що собою представляють аукціони з продажу необробленої деревини в системі ProZorro. Sale

Система продажу необробленої деревини в ProZorro. Sale була введена не так давно і на сьогодні кількість лотів в цьому напрямку тільки зростає.

Важливо зазначити, що подібні лоти будуть зацікавлювати не лише дрібних підприємців, але і серйозні компанії. Важливо брати до уваги той фактор, що аукціони проводяться лише у випадку, коли мова йде про лот вартістю більше 200 тисяч гривень. Але й це обмежений найближчим часом планується анулювати для того, щоб зробити процес продажу лісу ще більш контрольованим. В цьому ви можете впевнитися, якщо перейдете за посиланням www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodazh-derevyny-na-elektronnomu-majdanchyku-saleuubcomua.

Що потрібно знати про поточний ринок лісу

Питання досить серйозне і воно потребує більш детального розгляду. Важливо зазначити, що до поточного моменту продаж лісу формально не проводився навіть за правилами законодавства. Відповідно, у лісозаготівельників була реальна можливість отримувати з цього величезні прибутки.

В такій ситуації, введення системи Прозорро. Продажі стало максимально правильним рішенням. Головне – це зробити умови більш жорсткими та прибрати обмеження в 200 тисяч гривень. Зробити це потрібно тому, що розбиваючи лоти на декілька частин можна просто обходити стороною систему Прозорро.

Ще один важливий момент для учасників подібних торгів – це пошук електронного майданчика. Один з найбільш популярних сервісів – це УУБ (Українська універсальна біржа). Тут варто нагадати, що переходити потрібно на версію сайта sale.uub.com.ua. Саме цей ресурс акредитований в системі ProZorro. Sale, а це означає, що йому можна довіряти.

Переваги аукціонів в sale.uub.com.ua

Що стосується переваг конкретно цього електронного майданчика, то перш за все – це адекватність самих аукціонів. Тобто, кожен з учасників знаходиться в рівних правах і має такі ж шанси як і всі інші конкуренти. Таким чином, вдається мінімізувати рівень корупції.

Більш того, такий майданчик працює з тендерними закупівлями та аукціонами не перший рік і на сьогодні в цьому напряму вважається одним з явних лідерів. Відповідно, всі учасники можуть бути точно впевнені в тому, що вони будуть знаходитися в рівних правах зі всіма іншими учасниками і це дуже велика перевага.